arastv


AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve ilçe teşkilatı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve ilçe teşkilatı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti.

K Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve ilçe teşkilatı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti.

Gönüllerin Başkanı Sekmen

Doğunun SES  ARAS  HABER    AK Parti Palandöken İlçe Teşkilatı, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle yönetimleri ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Erzurum Büyükşehir Belediyesinde bir araya geldi .Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen teşkilatların önemini vurguladığı konuşmasında “Memleketimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Şehrimizi layık olduğu yere taşımak için çalışmalarımızı gece gündüz devam ettirmekteyiz. Şehrimizi mahalle mahalle, sokak sokak takip ediyoruz. Kadim şehir Erzurum’umuzu teşkilatlarımızın varlığı ve desteği ile en hızlı şekilde çözme gayretimiz artarak devam edecektir. Teşkilatımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi. AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu konuşmasında “Şehrimiz bir çok yönü ile ülkemiz için önemli bir konuma ve potansiyele sahiptir. Bu potansiyelin ortaya çıkarılması ve değerlendirilmesi için toplumun ve bölgenin her yönü ile iyi bir analiz süzgecinden geçirilmesi gerekmektedir. Bu analiz Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ile titiz bir şekilde yapılmış olup adeta bölgenin genetik kodları okunmuştur.” İfadelerine yer verdi. Ömeroğlu Erzurum’un belediyecilik hizmetlerinde hak ettiği yere hızlı bir şekilde ilerlediğini vurgulayarak Sekmen’e teşekkürlerini iletti. Teşkilat çalışmaları ile adını duyuran AK Parti Palandöken İlçe Teşkilatı ziyaret sonrasında Mehmet Sekmen ile hatıra fotoğrafı çektirdi.