MHP HEYETİ İZMİR'DE ERZURUM'LULARLA BULUŞTU

İzmir Erzurum'lular derneği ziyaretine  MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Mevlüt Karakaya, İzmir Milletvekili Tamer OSMANAĞAOĞLU Genel Sek Yard. Izmir Milletvekili  Prof.Dr.Hasan Kalyoncu  İzmir Milletvekili Ahmet Erbaş  Kütahya Milletvekilli Deniz Depboylu  MYK Üyesi İlknur Fidan  İzmir İl Başkanı Veysel ŞAHİN  katıldı.

İzmir Erzurum'lular Derneğinde Başkan ve yönetimi Hemşehri Dernek Başkanları ve yönetimi Ege Bölgesi Erzurumlular Dernetler Birliği Federasyonu Başkanı ve yönetimi misafirlerini ağırladı.

İlk konuşmayı  İzmir Erzurumlular Dernek Başkanı Veysel  Tungut yaptı Konuşmasında;  Pandemiden dolayı  uzun süre derneklerinin kapalı olduğunu  yeni yeni bir araya toplandıklarını söyleyerek Milliyetçi Hareket Partisi heyetinin ziyaretlerine gelmelerinden dolayı teşekkür etti.

Açılış konuşmasından sonra Kuran tilaveti ve dualar edildikten sonra,

Ege Bölgesi Erzurumlular Federasyonu Başkanı Muzaffer Okumuş ;  Biz nerde olursak olalım gittiğimiz her yerde şunu söylüyoruz önce vatan önce ülkem önce  devlet önce bayrak gelir.Erzurumluya hiç kimse vatan sevdasını ülke sevdasın bayrak sevdasını öğretemez Türkiye’de ilk  federasyon adıyla örgütsel il federasyonunu kurduk  biz Erzurum demedik madem İzmirde yaşıyoruz İzmirle bir leşip örtüşmemiş gerekiyor . İzmir’in her derdi bizim derdimizdir dedi.

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu; salgından dolayı bir araya gelemiyorduk ama inşallah aşı iyice yaygınlaştıkça dahada sık sık bir araya geleceğiz dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ; Genel Başkanımızın 4 Eylülde başlatmış olduğu istişare toplantıları ile yoğun bir şekilde girdik, pandemi tüm toplantılarımızı engelledi fakat şimdi toplantılarımıza başladık ve tüm anadoluyu adım adım 2023 il il dedik ve yollara düştük dedik ve 2023 seçimlerinin önemini Cumhur ittifakının ülke için nekadar önemli olduğunu  ve ülkenin durumu ve geleceğini anlattı 15 Temmuz da yaşananları Suriye ve Irak teskerelerine Hayır diyen CHP ve İYİ Partinin tutumuna tepki gösterdi

 

HABERİN DEVAMI AŞAĞIDA VİDEOMUZDA