arastv


MHP’den görkemli açılış

İl Başkanı Karataş: “Katkı sunanlara teşekkür ediyorum

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın’ın katıldığı açılışta parti binası dualar eşliğinde açıldı.Milliyetçi Hareket Partisi’nin il Başkanlığı mehter takımı, dualar ve tekbirlerle açıldı. İl Başkanı Naim Karataş’ın ev sahipliğindeki açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın’ın yanı sıra MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, MHP MYK Üyeleri Adem Yurdagül, İdris Aydın, MHP MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu, İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, Uzundere Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak, ilçe başkanları ve partililer katıldı.İl Başkanı Karataş: “Katkı sunanlara teşekkür ediyorum”

Açılış töreninde selamlama konuşması yapan MHP İl Başkanı Naim Karataş, parti binasının alınmasında ve tefrişatında emeği geçenlere teşekkür etti. Karataş konuşmasında, “Uzun zamandır hayalini kurduğumuz, yeni hizmet binamızın açılışını yapmak için bugün hep birlikteyiz. Partimize dün olduğu gibi, gerek yerelde, gerek genelde hizmet edebilecek değerli arkadaşlarımızın Erzurum’umuza ve hareketimize kazandırılması konusunda bu mübarek yuva ve burada çalışan arkadaşlarımın değerli katkıları olacaktır. Erzurum’a ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne yeni binamızın hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Emeği geçen bütün dava arkadaşlarımıza hemşerilerimize, şahsım ve partim adına en derin saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Konuşmanın ardından dualar eşliğinde yeni hizmet binasının kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardından pandemi kuralları çerçevesinde MHP İl Başkanlığı binası sınırlı sayıda ziyaretçiyle gezildi.